Aracını Nano Teknolojik ResistAll uygulamaları ile koruma altına alanlara, Mayıs ayı boyunca 290 TL’lik “6 ayda bir ücretsiz yenilenen Ön Cam Bakımı” hediye!

Bayraktar Grubu güvencesiyle Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren, oto boyama ve döşeme koruma, bakım uygulamaları konusunda ABD’nin başarılı firmalarından Cal>Tex’in ResistAll markası, Mayıs ayı boyunca işlem menüsündeki herhangi bir uygulamayı satın alan müşterilerine 290 TL değerindeki 6 ayda bir ücretsiz yenilenen* “Ön Cam Bakımı” uygulamasını hediye ediyor.

Boya ve döşeme koruma, oto kuaför ve bakım uygulamaları konusunda uzman Cal>Tex firmasının ResistAll markası, yeni veya kullanılmış araçlar fark etmeksizin işlem menüsündeki herhangi bir uygulamayı satın alan müşterilerine Mayıs ayı boyunca 290 TL değerindeki “Ön Cam Bakımı” uygulamasını hediye ediyor. Kampanya Mayıs ayı sonuna kadar tüm Bayraktar Otomotiv şubelerinde (İstinye, Çekmeköy, İzmir, Bursa ve Ankara) geçerli olacak.

Yeni nesil Nano teknoloji ile üretilen ResistAll, sıfır km araçlara trafiğe çıkmadan önce uygulandığında, dış etkenlerden kaynaklanan zararlara karşı garantili bir koruma sunuyor ve aracın ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlıyor. Çevre ve insan dostu ResistAll ürünleri ile korunan otomobiller, güneş ışınlarından, çamurdan, endüstriyel döküntülerden, kuş pisliği lekelerinden, ağaç reçinelerinden, kireçli su lekelerinden ve hatta asit yağmurlardan bile uzun süre etkilenmiyor. ResistAll NG2 ve NG ürünlerinin üretiminde yeni nesil “Nano Teknoloji”nin kullanılması uzun süreli kalıcılık ve dayanıklılık sunulmasını sağlıyor.

 

Yeni ve ikinci el otomobillere tam koruma

Bayraktar Otomotiv şubelerinde yeni ve ikinci el otomobillere uygulanan ResistAll, detaylı iç ve dış koruma sağlıyor. Yıkama, bakım ve koruma başlıkları altında her ihtiyaca ve bütçeye uygun, 5 alanda 22 farklı hizmet paketi sunan ABD’li markanın, otomobilin boyasını dış etkenlere karşı uzun süre koruyan çevre dostu ResistAll NG2 ve NG Koruma Hizmeti, yeni araçlarda 1, 3 ya da 5 yıl, ikinci el araçlarda ise 1 yıl garanti ile sunuluyor.

Çevre ve insan dostu ResistAll ürünlerini çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile kullanabiliyor.

ResistAll, 2005 yılından bu yana, her yıl Teksas Çevre Koruma Ajansı tarafından en yüksek notu (100%) alarak çevre dostu ürün unvanını elinde tutuyor. Cal>Tex, C2 sertifikasına layık görülen sayılı Teksas’lı firma arasında yer alıyor.

En katı VOCs (Uçucu Organik Bileşenler) standartlarına uyumlu olarak üretilen ResistAll, insan sağlığına zarar verebilecek kimyasalların havaya karışmasına yol açmıyor. Böylece zararlı maddelerin solunum yoluyla insan vücuduna girmesinin önüne de kesin bir şekilde geçilmiş oluyor. Örneğin, neredeyse her kalıcı lekeyi ortadan kaldıran su bazlı kumaş koruma ürününün “Uçucu Organik Bileşenler” seviyesi %0 oranına yakın. Çocuklu aileler bile uygulama yapıldıktan hemen sonra araçlarına gönül rahatlığı ile çocuklarını bindirebilirler.

#ResistAll, #VOCs, #Teksas, #OtomobilKoruma, #NanoTeknoloji, #CalTex, #ÖncamBakımı, #Hediye