Kişiye özel uygulamaların her sektörde verilen hizmeti bir üst noktaya çıkardığı ve müşteri memnuniyetini ikiye katladığı günümüzde kişiden kişiye araç kiralama platformu olan Garajyeri; özel vale hizmeti ile kiralanan arabaları kullanıcılarının kapısına kadar teslim ediyor.

Özel vale hizmetiyle zaman kaybını en aza indiren Garajyeri, araç kiralama sürecini keyifli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde çözümlüyor.

Daha uygun fiyat ve geniş ürün çeşitliliği ile sahibinden araç kiralama ve kişiden kişiye araç kiralama özellikleri sayesinde diğer rent-a-car şirketlerinden ayrılan Garajyeri’nde aracını kiraya verenler kazancına kazanç katarken, otomobil kiralayanlar vale hizmeti ile zamandan tasarruf ediyor. Vale hizmeti ile araçlar kiracının kapısından alınıp, kiralayanın kapısına kadar teslim ediliyor.

Sadece 30 TL’lik bir fark ödeyerek aracını kapıdan teslim alan kullanıcılar, kiralama süresi bittiğinde araçlarını yine istedikleri noktadan valeye teslim ederek, kiracıya ulaştırabiliyorlar. Zamanla yarışan şehir insanları için bulunmaz bir hizmet olan vale uygulaması, Garajyeri’ni rakipleriden ayıran en önemli fırsatlar arasında yer alıyor. Müşterisini, detayların ve prosedürlerin sıkıcılığından kurtararak benzersiz hizmet vermeyi amaçlayan Garajyeri; bu özellikleriyle kiracı ve kiralama yapan müşteri sayısını kısa sürede ikiye katlamayı başardı.

#Garajyeri, #ValeHizmeti, #Vale, #AraçKiralama, #Teslim, #AraçTeslim