Hyundai Assan

Hyundai Assan, “Kültürler Arası Uyum” ve “Müşteri Memnuniyetinde 1 Numara Olma” temaları çerçevesinde; 11-14 Ekim 2016 tarihlerinde Seul, Güney Kore’de düzenlenen “3. Hyundai Global Servis Danışmanı Yarışması”nda üçüncü olarak ülkemize madalyayla döndü.

HMC Servis Danismanlari 2016

Tüm dünya genelindeki Hyundai Yetkili Servisleri’nde hizmet veren servis danışmanları; bilgi, beceri ve yeteneklerini rekabetçi bir platformda sergilerken, Hyundai Motor Grup’un marka ve satış sonrası vizyonunu da global bir platformda deneyimleme şansına sahip oldular.

58 ülkeden 84 servis danışmanının katılımı ile gerçekleşen yarışmada ülkemizi İstanbul Maltepe’de bulunan Hyundai Hunko Otomotiv Servis Danışmanı Ebru Özgen temsil etti. Yazılı sınav, rol canlandırma (Servis Otomasyon Sistemi) ve genel toplam olarak üç kategoriden oluşan yarışmada, Ebru Özgen “Servis Otomasyon Sistemi Rol Canlandırma” kategorisinde üçüncü olarak para ödülü, plaket ve madalya ile ödüllendirildi. Genel kategoride birinciliği Hindistan, ikinciliği Amerika, üçüncülüğü ise Rusya servis danışmanları kazandı. Ebru Özgen, ülkemizde Shell’in katkılarıyla düzenlenen “3. Hyundai Assan Ulusal Servis Danışmanı Yarışması”nda da Türkiye birinciliğini elde etmişti.

Ebru Ozgen Hyundai Hunko Servis Danismani

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker; “Hyundai’nin satışa sunulduğu tüm ülkelerdeki birinci hedefi Müşteri Memnuniyetinde 1 Numara Olmak. Bu sebeple verdiğimiz tüm hizmetlerin kusursuz olması ve müşteri beklentilerini en kısa sürede karşılaması gerekiyor. Çalışmalarımıza bu yönde hız kesmeden devam ediyoruz ve bizler de emeklerimizin karşılığını bu tip yarışmalarda ödül kazanarak alıyoruz. ” dedi.

Hyundai Servis Danismanlari Kazananlar

#HyundaiAssan #MüşteriMemnuniyeti, #Zirve