Groupama Sigorta, Hyundai araç ve sahiplerini kapsamlı ve özel teminatlarla koruyabileceği yepyeni bir ürünü hayata geçiriyor. Hyundai iş birliği ile sunulan Hyundai Kasko ile Hyundai araç ve sahiplerine, olası hasar durumlarında araçlarının değeri korunacak şekilde kapsamlı teminatlara sahip özel bir güvence sunuluyor.

Müşterilerin hasar sonrasında, Hyundai’nin güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak onarılmış ve ilk günkü sağlamlığına kavuşturulmuş otomobiller ile seyahat etmelerini sağlamak üzere hayata geçilen Hyundai Kasko, Groupama’nın yüksek kaliteli teminatlarını içeriyor. Hyundai Kasko; ana teminatlardan yanma, çarpma, çarpışma, çalınma ve benzeri pek çok riskin yanı sıra deprem, sel, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım gibi doğal afetlerde devreye girerken; grev, lokavt, halk hareketleri, terör zararları gibi kamusal risklerde de güvence sağlıyor.

Hyundai Kasko Sigortası ile Groupama Kasko avantajları Hyundai araç sahiplerine ulaşıyor!

Groupama farkını ortaya koyan yüksek kaliteli teminatlar içeren Hyundai Kasko, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor ve müşteri memnuniyetini ve güvencesini tam anlamıyla sağlıyor.

Örneğin, aracınızın satın alma değerini tam 3 yıl boyunca koruyan Hyundai Kasko, 0 km aracınız çalınır veya pert olursa 2. yıl döneminde %20, 3. yıl döneminde ise %25 fazlasına kadar ödüyor.

Sadece Groupama Sigorta tarafından sağlanan Prim Koruma Teminatı ile istemdışı işsizlik, geçici iş göremezlik veya hastane yatış durumlarında, priminiz karşılanıyor.

Hasar durumunda ise hızlı çözüm ve kaliteli hizmet anlayışıyla, Hyundai Kasko anlaşması olan Hyundai Yetkili Servislerinde hasarınız orijinal yedek parçalar ile eksiksiz karşılanıyor.

 

Ve daha fazlası… Hyundai Kasko poliçe sahibi, Groupama Sigorta’nın uygulaması Kaskopilot’tan faydalanabilecek. Kaskopilot ile ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu öğrenmekle kalmayıp E-para da kazanabilirsiniz. Kazandığınız E-para’yı ise gönlünüzce harcayabilirsiniz.

#Groupamasigorta, #Hyundai, #HyundaiKaskoSigortası, #PrimKorumaTeminatı, #Kaskopilot, #E-para