Opel Bayisi GTC Global, büyük bir kampanya başlattı. Bayiye gelen müşterilerine 4 adet Continental marka kış lastiği alımında 80 TL tutarında akaryakıt çeki hediye ediyor.

Opel GTC Global Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Grup Genel Müdür Yardımcısı Başar Hamami, “Kasım itibarıyla başlayan kampanyamız Acıbadem ve Altunizade şubelerimizde 31 Aralık tarihine kadar sürecek” dedi. Başar Hamami ayrıca Opel araç sahiplerinin araç yaşlarına bağlı olarak işçilikte %50, yedek parçada ise %25’e varan indirimlerden de yararlanabileceklerini ekledi.

GENİŞ HİZMET SEÇENEKLERİ

Opel GTC Global’in müşterileri için sunduğu hizmetler hakkında ise Hamami şunları söyledi; “Yıl sonuna dek sürecek olan lastik kampanyamızın dışında birçok hizmeti de beraberinde veriyoruz. Aracını servise getirmek isteyip de zaman bulamayanlar için Ücretsiz yerinden alım yerine teslim hizmetimiz mevcut. Ayrıca, araçlarının servis bakım zamanı gelen müşterilerimiz plazamıza randevu alarak gelmeleri durumunda Ücretsiz ikame araç hizmeti ve müşterilerimiz araçlarını isterlerse sabah erken saatte servisimize bırakabilmeleri için Sabah 07.30’dan itibaren araç kabulü ve kahvaltı imkânları da sunuyoruz.”

Bu arada Opel GTC Global, İstanbul’un en yeni Opel bayisi olması nedeni ile müşteri taleplerine göre ertesi güne randevu verebilme kolaylığı sunuyor.

#Opel, #GTCGlobal, #İstanbul, #Continental, #Acıbadem, #Altunizade