Egea’dan Olay Yaratan Sonbahar Teklifi! Fiat Egea Ailesi yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme seçeneğiyle sizi bekliyor!

Kampanyaya ilişkin faiz oranı araç fiyatına göre, kullanılan kredi koşullarına göre ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir. Bu kampanyaya alternatif olarak eşit ödemeli 100.000 TL, 15 ay vadeli 2,70% faiz kampanyası da kullanılabilir. Kampanya, 15 ay üzeri vadelerde geçerli değildir. Kredi kampanyaları 0 km 2022 model yılı tüm Egea modellerinde “Marka Kasko” yaptırılması koşulları ile geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Marka Kasko; Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Ak Sigorta ve Groupama Sigorta şirketlerinden yaptırılacak Fiat Kasko poliçeleri ile Ak Sigorta ve Axa Sigorta şirketlerinden yaptırılacak Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir. Kredi kampanyaları Koç Fiat Kredi onayı ile geçerli olup, değerlendirme sonucunda daha yüksek peşinat ve farklı vade istenebilecektir. Kampanyadan yararlanılmaması durumunda Koç Fiat Kredi kullanımında 3,49% faiz fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Fiat ve Koç Fiat Kredi’ nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 02.09.2022 – 03.10.2022 tarihleri arasında geçerlidir.