Araç takip sistemleri alanında son 11 yıldır pazar lideri olan Arvento, geleneksel Yıllık İş Ortakları Toplantısı’nın 11.cisini Antalya Mardan Palace Hotel’de gerçekleştirdi.  Bu yılki sloganı “Gelecek Bizim” olan toplantıda iş ortakları ile sektöre dair dünya ve Türkiye trendleri konuşuldu1494233014_IMG_1145

Yenilikçi yaklaşımı ve yaratıcı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörde fark yaratan Arvento, Türkiye ve 20 yabancı ülkeden 700 iş ortağının katıldığı Yıllık İş Ortakları Toplantısı’na ev sahipliği yaptı. Bu yıl 11’incisi gerçekleşen etkinlikte; Arvento’nun 2016 değerlendirmesi ve 2017 vizyonu iş ortakları ile paylaşıldı.

Bu yıl “Gelecek Bizim” sloganı ile dikkat çeken toplantıda konuşan Arvento Genel Müdürü Özer Hıncal “Hep birlikte son 11 yıldır Türkiye’deki pazar liderliğimizi koruduk ve dünya sıralamasında önemli bir yere geldik. Hedefimiz dünya sıralamasında liderliğe ulaşmak. Bu yolda birlikte emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz“ dedi.

1494232998_IMG_0333_1
U-Blox Bölge Satış Müdürü Mark Castillo ve Başarsoft CEO’su Alim Küçükpehlivan’ın da söz aldığı toplantıda; sektördeki gelişmeler ve Türkiye ve dünya trendleri ön plana çıkarken yeni teknolojiler ve ürünlerin de tanıtımı yapıldı.

Etkinliğin son akşamında yemeğin ardından yapılan törende en başarılı iş ortakları ve iş ortağı personelleri ödüllendirildi. Gece, ünlü popçu Altay’ın sahne almasıyla sona erdi.

#Arvento, #YıllıkİşOrtaklarıToplantısı, #U-Blox, #Başarsoft