DRD Filo Kiralama, fark oluşturan hizmetleri ve teknolojik altyapısıyla, İngiliz BBC TopGear Dergisi tarafından her yıl düzenlenen TopGear Ödülleri’nde, ‘2016 Yılının Araç Kiralama Şirketi’ seçildi.

Türkiye operasyonel kiralama sektörünün tamamı yerli sermayeli en büyük şirketi DRD, otomobil kullanıcılarının yakından takip ettiği ve alanında en prestijli yayınlardan biri olan BBC TopGear Dergisi tarafından ‘Yılın Araç Kiralama Şirketi’ ödülüne layık görüldü.

DRD Filo Kiralama’nın kendi sektöründe fark oluşturan bir şirket olması, İngiliz BBC TopGear Dergisi tarafından her yıl düzenlenen TopGear Ödülleri’nde, ‘Yılın Araç Kiralama Şirketi’ seçilmesindeki en önemli kriterlerden biri oldu. 21 farklı kategoride dağıtılan ödül, DRD’nin mobil aplikasyonu DRDrive, online raporlama hizmeti Filomatik gibi güçlü teknolojik alt yapı ve dijitalleşmeye verdiği önemle, hizmet ağı kapsamında yapmış olduğu yatırımlar ve yakaladığı başarılar çerçevesinde verildi. Daha önce de Türkiye’nin köklü üniversiteleri tarafından yapılan oylama çerçevesinde Accenture tarafından ‘sektörün dijital öncüsü’ ödülünü alarak dijitalleşme yolundaki iddiasını tescilleyen DRD Filo Kiralama, son dönemde kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. DRD Filo Kiralama’nın teknoloji ve dijitalleşme başta olmak üzere birçok kriterde rakiplerinden bir adım daha önde olması, BBC TopGear tarafından yılın araç kiralama firması seçilmesini sağladı.

DRD olarak amaçlarının, her noktada koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektörde fark oluşturan uygulamalara imza atmak olduğunu vurgulayan DRD Filo Kiralama Genel Müdürü İlkay Ersoy, BBC TopGear gibi alanında dünya ölçeğinde en önemli yayınlarından olan bir kuruluş tarafından bu ödüle layık görülmekten büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi. İlkay Ersoy, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ülkemizde operasyonel kiralama sektörünün oluşumuna öncülük etmiş köklü bir marka olarak, müşterilerimize arzu ettikleri aracı sunmanın ötesinde, hayatlarını kolaylaştıran önemli bir hizmetler bütünü sunuyoruz. Bu hizmetleri sunarken, her noktada müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını değerlendirerek uygulamalarımızı geliştiriyoruz. İnsan kaynağı ve teknolojiye yönelik çok önemli yatırımlar yaparak da, çıtayı her geçen gün sektör standartlarını yükseltecek noktalara taşımayı hedefliyoruz. DRD olarak 30 bin adede varan kullanıcımız ve 7 bin adede yaklaşan mevcut müşteri sayımızla, otomotiv sektörünün köklü ve saygın bir otoritesi olan TopGear tarafından ‘Yılın Araç Kiralama Şirketi’ seçilmiş olmaktan ayrı bir mutluluk ve onur duyuyoruz.”

#BBC, #Topgear, #DRD, #2016YılınınAraçKiralamaŞirketi, #DRDFiloKiralama