birmot

Birmot, Tofaş’ın Türk mühendisleri tarafından geliştirilip dünyaya ihraç edilen yerli üretimi Fiat Egea’nın Station Wagon modelinin de ürün ailesine katılmasıyla tüm Fiat Egea modellerini showroomlarında sergilemeye başladı.

Yeni model Fiat Egea Station Wagon kullanıcılarının konfor anlayışına ve yükleme kapasitelerine göre farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekildeki özellikleriyle dikkat çekiyor.

1.4 litre ve 120 beygir benzinli T-Jet,1.6 litrelik 120 Hp M.Jet motor seçenekleriyle dizel, benzin ve dizel otomatik vites (DCT) olarak satışa sunulan Fiat Egea Station’da teknolojik olarak kabin içerisinde konforu arttıran ve rahat bir alan sağlayan yenilikler yer alıyor.

50 lt. kapasite yakıt tankına sahip modelde güvenlik için 6 hava yastığı, yokuş kalkış, ESP ve lastik basınç kontrol sistemi, arka park sensörlerinin yanında araç sürüş konforunu en üst düzeye taşıyan AUX, USB, Bluetooth bağlantı noktaları, manuel klima, yükseklik ayarlı sürücü gibi birçok özellik bulunuyor.

1478677428_G__rsel

Birmot, Kasım ayı kampanyalarıyla benzersiz avantajlar sunuyor 

Birmot, Kasım ayına özel düzenlediği kampanya kapsamında Egea Sedan araç alımlarında 25.000 TL’ye kadar 20 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi imkanı sunarken Fiat 500X model araçlar için “Düz Vites Fiyatına Otomatik Vites Kampanyası” ile satın alma fırsatı sağlıyor.

#Birmot, #Tofaş, #Türkmühendisler, #yerliüretim, #Fiat, #Egea, #StationWagon, #BirmotEgea, #kasım, #kampanya