otopratik

Brisa’nın 360 derece servis sunan araç bakım merkezi Otopratik’in yeni mağazası İstanbul Arnavutköy’de

Brisa binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ürünlerin sunulduğu ve temel bakım hizmetlerinin verildiği Gökay Oto Otopratik mağazasını İstanbul Arnavutköy’de açtı.

Bridgestone ve Lassa markaları ile Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, araç sahiplerinin lastik ve oto bakımı gibi çeşitli ihtiyaçlarını aynı mağazada karşılayabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiği OtoPratik’lerin sayısını, İstanbul’da açılan Gökay Oto OtoPratik mağazasıyla Türkiye genelinde 40’a çıkardı.

Açılış töreninde konuşan Brisa Perakende Direktörü Oğuzhan Avdan:

“Otopratik mağazalarımızda ürün çeşitliliği, çözüm odaklı satış ve servis süreçleri, teknolojik altyapı ile geniş bir portföy sunuyoruz. Ortalama iki saat içinde bitirilen hızlı oto bakım hizmetleri verdiğimiz OtoPratik mağazaları, müşterilerimize araç bakımını en kolay, en kaliteli, en ekonomik ve hızlı şekilde sunmamızı sağlıyor. Lastik ve araç ile ilgili ihtiyaçlara 360 derece çözüm sunan ürün ve hizmetler bütünüyle geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Brisa’nın en öncelikli değerleri arasında müşteri odaklılık yer almaktadır. Buradan hareketle, OtoPratik mağazalarımızda farklı ihtiyaçları için bir araya geldiğimiz müşterilerimizi daha iyi anlayabilmeyi ve en iyi müşteri deneyimini sağlamayı hedefliyoruz. Bir diğer hedefimiz ise, müşterilerimizin her yerde ve her zaman aynı kalitede ürün ve hizmetlere ulaşabilmeleri. Bu sebeple OtoPratik mağazalarımızın standartlarına son derece önem veriyor, iş ortaklarımızla sürekli gelişim için beraber çalışıyoruz. Gökay Oto gibi iş zenginleştirme ve servisçilik sürecini geliştirmeye açık iş ortaklarımızla beraber uzmanlaşıyor, büyüyoruz” dedi.

Gökay Oto OtoPratik mağazası sahibi Gürkan Yücetürk:

“Mağazamızda toplam 1600 m2kapalı alan içinde 800 m2’lik servis alanımızda aynı anda 10 araca servis hizmeti verebiliyoruz. Hızlı araç bakım konseptinde ve lastik hizmetlerinde fark oluşturacağız. Hedefimiz gerek kullandığımız son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla, gerekse her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla %100 müşteri memnuniyetini sağlamak” dedi.

1476790591_G__rsel_2

Hızlı ve pratik bir hizmet noktası

Araç sahiplerine 360 derece servis sunan araç bakım merkezi OtoPratik çatısı altında; binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri bütün ana ürünler bir arada sunuluyor. Ayrıca, lastik, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtre değişimi, klima gazı dolumu, fren balata & disk değişimi, amortisör değişimi ve periyodik bakım gibi temel bakım hizmetleri de veriliyor.

OtoPratik mağazaları çalışan kadrosunun profesyonel ve alanında uzman çözümler getirmesi için Brisa Akademi’den besleniyor.

#Brisa, #360dereceservis, #araçbakımmerkezi, #Otopratik, #İstanbul, #Arnavutköy, #BrisaAkademi