2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ikinci ayağı Bulgaristan Rallisi ile devam ediyor. Sezona puanlarla başlayan, CPM Yazılım ana sponsorluğunda yarışan Neo Motorspor takımından deneyimli pilotlar Adil Küçüksarı ve Yağız Avcı’nın hedefi ise Bulgaristan’dan zaferle ayrılmak.1494443615_Yag____z_Avc__

Otomobil sporları tutkunlarının vazgeçilmezi Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 2017 yılındaki ikinci ayağı olan Bulgaristan Rallisi, 19 Mayıs Cuma günü 20:30’da St. Cyril’den verilecek start ile başlayacak. Rallinin ilk gününde ekipler 101 km’lik 7 etabı tamamlayarak günü noktalayacaklar.

1494443667_Adil_Ku__c__u__ksar___1

Ralli severlerin yoğun katılımının bekendiği Bulgaristan Rallisi’nin ikinci gününde 50 km’lik 5 etap kat edecek olan ekipler, saat 17.00’den itibaren de Varna Limanı’nda bulunan merkezde finiş seremonisi ile ödüllerine kavuşacaklar.

1494443639_Adil_Ku__c__u__ksar___32017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda Neo Motorspor adına,  Mitsubishi  EVO IX ile CPM Yazılım ana sponsorluğunda yarışan Adil Küçüksarı; “2017 Türkiye Ralli Şampiyonası kapsamında ülke sınırları dışında komşumuz Bulgaristan’da yarışacak olmak heyecan verici.

Sezona hızlı bir giriş yaptık ve iyi puanlar topladık. Nasıl başlarsak öyle gider diye düşünüyorum. Ralli Şampiyonası uzun bir maraton. Hazırlıklarımıza hiç durmadan devam ediyoruz.

Bulgaristan Rallisi ise bir çok ilki barındırıyor. Umuyorum ki Bulgar ve Türk ralli severler de keyifli zaman geçirecekler.

Bulgaristan Rallisi’ni şampiyonanın en önemli virajı olarak tanımlayabilirim. Pilotlar arasındaki mücadele de üst seviyede olacak.” dedi.

 

#BulgaristanRallisi, #TürkiyeRalliŞampiyonası, #St.Cyril, #Türkralliseverler, #TürkPilot, #AdilKüçüksarı, #YağızAvcı