Skoda Servis

Gün içerisinde aracını servise götüremeyen Skoda müşterileri için servisi hizmetleri 22.00’ye kadar açık olacak. Acil bakım yaptırmak isteyenlere ertesi güne randevu verecek

Yılın 11 ayı itibarıyla Skoda satış rekoru kıran Avek Otomotiv, yeni bir servis hizmetine başlıyor. İstanbul Tekstilkent ve Çanakkale tesislerinde VW, Seat, Skoda ve Audi Satış ve Servis hizmetleri veren Avek Otomotiv, Skoda servisinde yeni bir hizmet modelini devreye alıyor.

Müşterilerinin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre ayrıcalıklar sunmaya devam eden Avek Otomotiv, Skoda müşterileri için “Gece Servisi” hizmetini başlatıyor.

Gün içerisinde aracını getiremeyen müşterilerine pazartesi ve Salı günleri mesai saatlerinden sonar saat 22.00’ye kadar hizmet vermeye başladı. Ayrıca; acil olarak bakım yaptırmak isteyen müşterileri için servis kapasitesini artırarak bakım işlemleri için ertesi güne randevu sözünü vereceğini taahhüt ediyor.

2014 yılının son çeyreğinde Skoda bayiliğini açan Avek Otomotiv, servis alanında yaptığı yeniliklerle olduğu kadar, satışta da müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla 2016’nın 11 ayını en çok satış yapan bayi oldu.

#Skoda, #Avek, #Servis, #SkodaServisi, #Acil, #Bakım