Goodyear Vector 4Seasons lastikleri, Alman otomotiv dergisi GuteFahrt’tan tam not aldı. Dergi, Vector 4 seasons lastiği için “Yenilmez” ifadesini kullanarak övgüyle bahsetti. Yapılan testler sonucuda Goodyear’ın dört mevsim lastiği Vector 4Seasons tüm testlerde açık ara birinci gelerek dergi tarafından “çok iyi” notuyla değerlendirildi.

Dünyanın lider lastik üreticilerinden Goodyear, Alman otomotiv dergisi GuteFahrt’tan tam not aldı. Goodyear’ın yeni nesil dört mevsim lastiği Vector 4Seasons, özellikle ıslak ve kuru zemindeki mükemmel yol tutuş performansıyla önde gelen otomotiv dergilerinden Alman GuteFahrt’ın övgülerini kazandı.

Alman Otomotiv Dergisinden, Vector 4Seasons’a“Çok İyi” Notu!

Goodyear EMEA Tüketici Lastikleri Pazarlama Direktörü Alexis Bertoluzzi: “GuteFahrt testlerinde birinci gelmekten dolayı oldukça gururluyuz. 30 yıllık dört-mevsim pazarı deneyimimizi lastiğimize aktararak performansını bir üst seviyeye çıkardık. Segmentin öncüsü olarak GuteFahrt dergisinin de belirttiği gibi “Yenilmez” olarak kalmakta kararlıyız” dedi.

Yeni nesil Vector 4Seasons lastikleri; ıslak ve kuru zeminde mükemmel yol tutuşu, dar direksiyon açısı, yük değişkenliğinden etkilenmeme testlerinde birinci oldu. Bunun yanı sıra tüm dört mevsim koşullarında (kuru, ıslak ve buzlu zeminde) daha iyi performans sergileyerek en iyi derecelendirmeyi aldı.

Goodyear’ın Dört Mevsim Güvenliği Şimdi SUV’lerde!

Goodyear’ın her mevsimde üstün performans sergileyen lastiği Vector 4Seasons, başarısını binek araç segmentiyle sınırlandırmayarak, son yıllarda %35 ila %40 arasında büyüyen SUV ve 4×4 lastik segmenti pazarında da yerini aldı.,

#Goodyear, #PazarlamaDirektörü, #AlexisBertoluzzi,#Vector4seasons, #lastik