Kurumsal ikinci el otomobil sektörüne getirdiği yeniliklerle dikkat çeken DOD, Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen ‘DOD Mobil’ uygulamasıyla, ikinci eli cebinize getiriyor.

Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini ve tüm platformlarda erişilebilirliğini artırmak amacıyla çalışmalar gerçekleştiren DOD, yeni uygulaması DOD Mobil’le ikinci el araç almak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Apple App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen DOD Mobil’de kullanıcılar, ihtiyaç ve isteklerine göre oluşturabildikleri arama filtreleri aracılığıyla kendileri için en uygun olduğunu düşündükleri araçları 101 Nokta Ekspertizi sayesinde detaylarıyla inceleyebiliyorlar.

Beğendikleri araçlar için örnek kredi planı görüntüleye bildikleri gibi, henüz kararsız olmaları durumunda bu araçları belli bir listede tutmak ve kolayca tekrar erişebilmek için “Favori Araçlarım” özelliğinden faydalanabiliyorlar. “Fiyatı düşünce haber ver” özelliği sayesinde ise, kullanıcılar araç bazlı indirim takibi yapabiliyorlar.

Araç fiyatı belirleme konusunda bir öneri mekanizması olarak çalışan “Sanal Ekspertiz” özelliğiyle kullanıcılar mevcut araçlarına fiyat belirlerken kurumsal bir destek alabiliyorlar.

#ikinciEl, #DOD, #AppleAppStore, #GooglePlayStore, #SanalEkspertiz, #FiyatıDüşünceHaberVer