Lexus Dünyanın İlk Buzdan Lastik Projesi İle Güvenlik Ödülünün Sahibi Oldu

Üstün işçilik kalitesi ve performanslı modelleri ile öne çıkan Lexus, aynı zamanda güvenlik konusuna duyduğu hassasiyetle de farkını ortaya koyuyor. İngiltere’nin önde gelen yol güvenliği organizasyonu TyreSafe, 2016 Yılın Otomobil Üreticisi Ödülü’nü Lexus’a vererek, markanın lastik güvenliği konusunda yaptığı etkileyici sosyal medya çalışmalarını ve bayi aktivitelerini taçlandırdı.

1469199197_Lexus_NX_Buzdan_Lastikler_2

Bu prestijli ödülün alınmasında Lexus’un, kış aylarında lastik güvenliği ve performansına dikkat çekmek için sunduğu dünyanın ilk buzdan lastik projesi etkili oldu. Lexus NX modeli için oluşturulan el yapımı buzdan lastik ve jantlar güvenlik konusuna farklı bir yaklaşım getirirken, tasarımıyla da dikkat çekti.

1469199187_Lexus_NX_Buzdan_Lastikler_3

Lexus, bu çalışmalarıyla çeşitli platformlardan birçok kullanıcının lastik güvenliği hakkında önemli bilgilere ulaşmasına olanak sağladı. Bu kampanya yenilikçi sosyal medya iletişimleri ve aktivitelerle desteklenerek büyük bir farkındalık oluşturmayı başardı. Lexus ayrıca online yayınlanan filmler ile de güvenlik konusunda mesajlar iletmeye devam etti.

#Lexus, #lastik, #proje, #buzdanlastik, #güvenlik, #ödül