Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Pirelli, Almanya’nın Essen şehrindeki gerçekleşen REIFEN 2016 lastik fuarına damga vurdu. Pirelli, fuarda en üstün teknolojilerini, en yeni ürünlerini ve inovatif ticari konseptlerini müşteri ve ziyaretçilerin beğenisine sundu. 

Çeşitli kullanım koşullarında yüksek performanslı ürünleriyle dikkat çeken Pirelli, en yeni teknoloji ve ürünlerini REIFEN 2016 Fuarı’nda tanıttı. Yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin büyük ilgi gösterdiği fuarda, Pirelli’nin Ultra yüksek performans lastik ailesi P Zero’nun en genç üyesi de dikkatleri üzerine toplarken, otomobil, SUV, motosiklet, otobüs, minibüs, hafif ticari araç ve kamyonlara hitap eden üstün teknolojili ürünler de fuarda sergilendi.

Premium ve prestij segmentlerinde orijinal ekipman kanalında lider olan Pirelli’nin standında ziyaretçilere ‘Mükemmel-Uyum-Stratejisi’ (Perfect-Fit-Strategy) hakkında bilgi verilirken, yüksek kalite ürünlerin stratejik iş ortaklıklarında nasıl etkin bir rolünün olduğuna dikkat çekildi.

Otomobil lastiklerinde Pirelli’nin mevcut yaz ve dört mevsim lastikleri ziyaretçilerin beğenisine sunulurken, bu ürünler arasında Cinturato ailesinin üyeleri ve modern dört mevsim lastiği ‘Cinturato All Season’ yer aldı.

Pirelli Endüstriyel Lastikler’in ürün gamında yer alan, düşük yakıt tüketimi, kaplanabilirlik, üstün km performansı ve düşük gürültü seviyesi ihtiyaçlarını çevre dostu bir yaklaşımla karşılamak için geliştirilen  ‘01 Serisi’ ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

pirelli2

Diyalog ortamı sunuldu

Ziyaretçiler, ünlü İtalyan mutfağının seçkin lezzet spesiyallerinin keyfini çıkarırken, farklı buluşma alanları ve konferans salonları önemli bir diyalog ortamına ev sahipliği yaptı.

Fuardaki varlığıyla Pirelli, sektörün premium ve lüks segmentlerindeki lider konumunun altını çizdi. Aynı zamanda grup, Pirelli’nin ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgilendirici konuşmalar için ziyaretçilerine şık buluşma mekanları sağladı.

#Pirelli, #ReifenFuarı, #Teknoloji, #Ürün, #Tanıtım, #Fuar