Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde, 14-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenen ve ülkemizin ralli tarihine ışık tutan “Retro Rally 2017” sergisi, ziyaretçilerden olduğu kadar bu sporun ustalarından da büyük ilgi gördü.

“Retro Rally 2017” imza gününde, Murat Bostancı,Onur Vatansever, Orhan Avcıoğlu ve Burçin Korkmaz gibi ünlü pilotlar kendileri için hazırlanan kartları imzalayıp, sporseverlere armağan ettiler. Sergiyi oğlu pilot Murat Bostancı ile birlikte ziyaret eden ünlü rallici Serdar Bostancı, 28 Ocak Cumartesi günü düzenlenen imza gününde ziyaretçilerle anılarını paylaştı ve kendi yarış otomobiliyle fotoğraf çektirdi.

“Retro Rally 2017” Türkiye’de ve uluslar arası arenada yarışmış, şampiyonluklar kazanmış araçlar ile; Mustafa V. Koç, Renç Koçibey, İskender Atakan, Cem Hakko, Hasan Kalaycı, Berç Arhanyan, Cengiz Artam, Kemal Gamgam, Enis Özsaruhan, Volkan Işık, Demir Berberoğlu ve Serdar Bostancı’nın kullandıkları yarış otomobillerini motorspor severlere sunuyor.

1485664822_retro_rally___48_

Sergide ayrıca, yarışların afişleri, zaman karneleri, yol notları, şampiyonluk kupaları, pilot tulumları, kaskları, yarış ayakkabıları ve eldivenleri de yer alıyor. Sergiyi gezen ziyaretçiler, ünlü pilotların video görüntüleri ve Rally Sporu tarihçesine ait filmler ile heyecanlı günlere geri dönüyorlar.

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezindeki “Retro Rally 2017” etkinliğine katılan ziyaretçiler, kendi pilotluk becerilerini ise alanda kurulan “rally simülatörü” ile test etme şansı yakalıyor ve eğlenceli bir deneyim yaşıyorlar.

#EceTürkiye, #MaltepePark, #RallySimülatörü, #RetroRally2017, #Retro