Otomotiv dünyasının en hızlı büyüyen markaları arasında yer alan Skoda, Aralık ayında tüm modellerinde özel fiyat avantajları ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 2016 yılının birbirinden cazip son fırsatları Türkiye geneline yayılmış tüm Skoda Yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

ÖTV Farkı Skoda’dan 

Skoda müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalar kapsamında Aralık ayı boyunca Fabia, Rapid & Rapid SB, Yeti ve Octavia modellerinde yeni ÖTV düzenlemesi sonucu ortaya çıkan fiyat artışını karşılıyor.

“Yılın Otomobiline Yılın Fırsatı”

Türkiye’de OGD (Otomotiv Gazetecileri Derneği) tarafından yılın otomobili seçilen Superb’te ise Aralık ayı fırsatları 1,4 TSI ve 1,6 TDI motora sahip versiyonlarda 3.000 TL, 2,0 TSI ve TDI motor seçeneklerine sahip versiyonlarda ise 6.500 TL’ye ulaşıyor.

ŠKODA Rapid

0 Faiz Avantajı

Skoda, yeni aracını kredi ile almak isteyenleri de unutmuyor. Kampanya dahilindeki fiyat indirimlerinin yanı sıra tüm modellerde geçerli olmak üzere ŠKODA Finans ile 20.000 TL kredi kullanacak Skoda müşterileri, 12 ay yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilecekler.

#Skoda, #Aralıkayı, #özelfiyat, #sonfırsatlar, #SkodaYetkiliSatıcılar, #FaizÖdemeyin