Dünyanın lider lastik üreticlerinden Goodyear, Subaru tarafından verilen “ En iyi Tedarikçi ” ödülünün sahibi oldu.

Goodyear, yüksek performans ve sürdürülebilir çevreci yaklaşımına katkılarından dolayı Subaru Indiana Otomotiv (SIA) tarafından Kuzey Amerika Tedarikçi Ödülleri’nde iki prestijli ödülün sahibi oldu.

Goodyear, çevreci yaklaşımı ve bu alandaki mükemmeliyetçi uygulamalarından dolayı, Subaru Indiana Otomotiv (SIA) tarafından “En İyi Tedarikçi Ödülü”ne layık görüldü.

Subaru’nun Indianapolis’te düzenlenen Yıllık Tedarikçi Konferansı’nda ödülü Goodyear Şirketi adına alan Goodyear Kuzey Amerika Orijinal Ekipman Başkan Yardımcısı Johann Finkelmeier, Subaru tarafından ödüllendirilmekten dolayı son derece mutlu ve gururlu olduklarını, Goodyear olarak çevre konusundaki duyarlı uygulamalarını sürdüreceklerini ifade etti. Goodyear, Subaru’nun popüler modeli Legacy’nin orjinal ekipman tedarikçisidir.

SIA Kıdemli Satın Alma Yöneticisi Tim Delong; “SIA, bizimle aynı çevre yönetimi değerlerine sahip tedarikçilerini her yıl ödüllendirmektedir. Goodyear’ı, geliştirdikleri teknolojilerinde ve uygulamalarında, çevreye verdiği önemden dolayı kutluyoruz” dedi.

#Goodyear, #Subaru, #lastik, #EnİyiTedarikçi, #ödül, #JohannFinkelmeier,  #TimDelong, #SIA