DCIM105GOPRO

TomTom, kullanıcıların en ilginç sürüş deneyimlerini görüntüleyen çekimleri kısa filme dönüştürüyor. İsteyen herkes ‘Bir Otomobilde Yaşam’ isimli kısa filmde oynayabilmek için çekimlerini 15 Ağustos’a kadar akıllı telefon uygulaması ve Facebook aracılığıyla gönderebilecek!

TomTom (TOM2) yolda yaşamı konu alan bir kısa filmde yer alabilmeleri için dünyadaki sürücülere çağrı yapıyor. TomTom, sürücülerin gündelik veya sıra dışı, en ilginç ve favori sürüş deneyimlerini görüntüleyen çekimleri ‘Bir Otomobilde Yaşam’ isimli filmde oynayabilmeleri için paylaşmalarını istiyor. Film tamamen gerçek sürücüler tarafından çekilen görüntülerden oluşacak ve yapımcılığını Ridley Scott’ın yaptığı ödüllü ‘Bir Günde Yaşam’ filmini yöneten Natalia Andreadis tarafından yönetilecek. Filmin prömiyeri bu yılın Eylül ayında yapılacak.

1464944625_tomtom_foto

Gerçek kişiler oynayacak

Andreadis konuyla ilgili şunları söyledi: “Bir Otomobilde Yaşam günlük sürüşleri sırasındaki hikayelerini paylaşan dünyadaki sürücüleri bir araya getirecek. Gerçek kişiler ve gerçek deneyimler ile çalışmayı çok seviyorum. Ve sürücülerin bizimle paylaşacakları tüm harika videoları görmek için sabırsızlanıyorum.”

Katılmak isteyen kişiler akıllı telefonlar için özel olarak geliştirilmiş uygulama ile kendi görüntülerini göndererek veya bir Facebook uygulamasına kendi filmlerini yükleyerek projeye dahil olabilecekler. Filmleri teslim dönemi bugün başlıyor ve 15 Ağustos’a kadar sürüyor.

TomTom Genel Müdürü Corinne Vigreux şöyle konuştu: “TomTom’un insanların hareket etmesine yardımcı olmak için gerçek bir tutkusu var. Biz, tüm dünyada milyonlarca otomobil yolculuğunun kalbinde yer alıyoruz. Sürücüler ile birlikte gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için güçlerimizi birleştirdiğimiz için çok heyecanlıyız.”

NOT: Proje sürücülerin araçlarını kullanırken değil araçlarının içindeyken filme almalarını istiyor. Facebook sitesi ve uygulamada bu konuda ve güvenli film çekimi hakkında daha fazla bilgi yer alıyor.

#TomTom, #Trafikmaceraları, #kısafilm, #BirOtomobildeYaşam, #RidleyScott, #NataliaAndreadis, #CorinneVigreux