Avek Otomotiv, İstanbul Tekstilkent ve 2016 yılında hizmete giren Çanakkale tesislerinden sonra, Avek Ümraniye’yle şimdi de Anadolu Yakası’nda. Müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek şekilde tasarlanan Avek Ümraniye’de, diğer Avek tesislerinde olduğu gibi satıştan servise, kredi hizmetlerinden 2. el araç alım-satımına kadar tüm otomotiv ihtiyaçlarına tek çatı altında çözüm getiriliyor.

Volkswagen Binek Araç ve Volkswagen Ticari Araç markalarının satış ve servis hizmetlerinin sunulduğu yeni tesis, 5 bin metrekaresi mekanik atölyeler, kaporta, boya atölyeleri, yedek parça depolarını da kapsayan servis alanı olmak üzere, toplam 8 bin 500 metrekare üzerine kurulu.1493277745_DSC_5604 (1)

 

Gerek satış, gerekse satış sonrası hizmetlerde ulaştığı müşteri memnuniyetiyle temsil ettiği markaların yanısıra, otomotiv sektöründe de önemli bir konuma ulaşan Avek Otomotiv’in Ümraniye’deki tesisinde günde 100 araca servis hizmeti sunulabiliyor.

Avek Otomotiv, 2005 yılından bu yana Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda ve DOD markalarının yetkili satıcılığını ve servis hizmetlerini yürütüyor.

#AvekOtomotiv, #Volkswagen, #Audi, #SEAT, #Skoda, #DOD, #TicariAraç, #satış, #servishizmetleri