Hollywood aktörü Jude Law , Lexus ile birlikte Londra’nın tiyatrolar bölgesi genelinde doğaçlama ve canlı bir performans sergilemeye hazırlanıyor

Ünlü aktör, bu özel performansında Lexus’un lüks SUV modeli RX’i kullanacak. Hollywood yıldızı Jude Law’ın bu performansında The Box Soho sahnesi Londra sokaklarına dönüşecek.

Jude Law, Soho caddelerinde canlı olarak izleyicilerin de yönlendirmesiyle Lexus RX ile bir yolculuk gerçekleştirecek. İzleyiciler yol boyunca Jude Law’a bir dizi gastronomik, müzik ve sanatsal faaliyetlere katılma görevi verecek.

Dijital dünyada bir ilk olarak tüm dünyada internet üzerinden izleyiciler de, bu performansa yönetmenlik yapabilecek. İzleyiciler bu canlı yayında Jude Law’ın bir sonraki sahnede ne yapacağını istedikleri alternatif hikayelere oy vererek yönlendirecekler.

Bu canlı performans, 2016 yılı boyunca Lexus ve RX’in sıra dışı lüks yaşam tarzını gösteren ‘The Life RX’ reklamlarından esinlenerek oluşturuldu. Bu farklı deneyim, 24 Ekim Pazartesi günü Türkiye saati ile 20:30’dan itibaren www.lexus.com.tr/RXLive adresinden izlenebilecek.

1477129619_E_davetiye

#Yönetmen, #Hollywood, #Londra, #JudeLaw, #Soho, #canlı, #LexusRX, #YönetmenlikFırsatı, #Lexus, #TheLifeRX