SEAT’ın en sevilen iki modeli olan Ibiza ve Leon’lar, Nisan ayına özel avantajlı fiyatlarla alınabiliyor. Nisan ayı boyunca, Ibiza modelleri, 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunulurken, Leon modellere ise 58 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Alırken de kullanırken de ekonomik SEAT Ibiza

SEAT, genç ve dinamik tasarımı, verimli motor seçenekleri ve geliştirilmiş konfor öğeleri ile donatılan Ibiza modellerine özel avantajlı fiyat uygulamasını devreye aldı. Nisan ayı boyunca sürecek uygulamada, Reference donanım seviyesindeki Ibiza 1.0 75 HP versiyonu 39 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor.

Nisan’a özel Ibiza 1.0 lt EcoTSI 110 HP DSG

Tamamen yeni geliştirilen 1.0 litre hacme sahip 110 HP benzinli motoru ile Ibiza 1.0 lt EcoTSI DSG versiyon da Nisan ayı boyunca avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

SEAT Ibiza 1.0 EcoTSI 110 HP DSG motoru, göz alıcı tasarımı, bilgi-eğlence sistemleri ve dikkat çekici renk paketleriyle Style donanım seviyesinde sunulan 5 kapı Ibiza 1.0 lt EcoTSI 110 HP DSG, 53 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor.

Leon ailesinde de avantajlı fiyatlar sunuluyor!

SEAT’ın başarılı model ailelerinden bir diğeri olan, çekici tasarımı, geniş motor seçenekleri ve yenilikçi teknolojisiyle öne çıkan Leon modellerinde de Nisan avantajları sunuluyor.

SEAT Leon’un Style donanıma sahip 1.2 TSI 110 HP versiyonu, 58 bin 700 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla alınabiliyor. Ailenin verimli ve performanslı üyelerinden olan Aktif Silindir Teknolojisi’ne sahip 150 HP gücünde Leon 1.4 EcoTSI ACT DSG de 79 bin 500 TL başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor.

#SEAT, #SEATLeon, #SEATIbiza, #Nisan2016, #fiyat