Shell Rimula

Shell Rimula, Cape Town’da keyifli bir sürüş mücadelesine ev sahipliği yaptı

Güney Afrika’nın simgesi Batı Cape’de düzenlenen Shell Rimula Expedition Challenge aktivitesinde 21 farklı ülkeden gelen 150’den fazla katılımcı, takımlar halinde dört gün boyunca, Challenge Day Şampiyonası’nda mücadele etti. Ülkelerindeki kampanyalar neticesinde katılmaya hak kazanmış katılımcılar, Cape Town’da Shell Rimula’nın koruduğu ağır vasıta araçlarının yer aldığı bir dizi mücadele alanında problem çözme ve sürüş yeteneklerini sınadı. Takımlar, etkinlik vasıtasıyla, Shell Rimula’nın en gelişmiş Dynamic Protection Plus teknolojisine hakim olmanın yanı sıra bu teknolojiyi doğrudan anlamaya yönelik interaktif Shell Rimula Technology Zone deneyimi de yaşadılar.

254596-D2PK-090.jpg

Güney Afrika’nın sunduğu tüm maceraları deneyimleyen takımlar, “Big Five” safari sürüşünü, Cape Town’un simgelerinden Masa Dağı’nın gölgesinde eğlencenin keyfini yaşadılar. Etkinlik, eşsiz şehir manzarası eşliğinde gala yemeği ve ödül töreniyle sona erdi.

Shell Rimula Expedition Challenge’a Türkiye’de Shell Madeni Yağlar distribütörlerinden OMF Yard.Malz.Paz.A.Ş’nin bünyesinde olduğu MLS Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Özdemir, Özgün A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Özdoğan, Akcanlar Holding Başkan Yardımcısı Özcan Akcan katıldı. Kendilerine Shell Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak ve Distribütör Kanalı Satış Müdürü Sinan Küçük eşlik etti.

Global HDDEO Marka Pazarlama Müdürü Chris Guerrero, Shell Rimula Expedition Challenge ile ilgili olarak; “Cape Town’da geçirdiğimiz dört gün heyecan doluydu. Bu etkinlik, yoğun çalışan Shell Rimula müşterilerini benzersiz bir deneyim yaşamaları için bir araya getiren çok güzel bir fırsat oldu” dedi. Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak ise “Yarışmacılar, ağır vasıta araçlarına yönelik motor yağlarının en sert koşullarda nasıl çalıştığını uzman eğitmenlerin rehberliğinde doğrudan deneyimledi. Türkiye’deki distribütörlerimiz de motor yağlarımızın gücüne bir kez daha, bu kez sahada şahit oldular” diye konuştu.

Reklam kampanyasına ismini veren “Shell Rimula İşini de Korur, Motorunu da” sloganı ile, Shell Rimula bu aktiviteye ev sahipliği yaparak; sadece araç motorunu korumakla kalmayıp müşterilerini hedeflerine ulaştıran ürünler sunmak üzere durmaksızın çalıştığını ve müşterilerinin hem araçlarını hem de yolculuk sırasında karşılaştıkları zorlukları önemsediğinin bir kez daha altını çizdi.

254596-D2PK-189.jpg

#GüneyAfrika, #CapeTown, #Shell, #RimulaExpeditionChallenge, #aktivite, #ChallengeDayŞampiyonası, #ağırvasıta