Sigorta Cini’nin BP ile işbirliği kapsamında 50 TL’ye varan akaryakıt hediye ettiği kampanyası devam ediyor. Trafik, Kasko ve Ferdi Kaza sigortalarından oluşan kampanya ile Sigorta Cini, hem sizi hem de aracınızı güvence altına alıyor.

Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı teklif hizmeti sunan Sigorta Cini, müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. 2016 yılının son döneminde düzenlediği kampanya ile Sigorta Cini, BP işbirliği çerçevesinde Trafik, Kasko ve Ferdi Kaza Sigortası yaptıran müşterilerine 50 TL’ye varan akaryakıt hediye ediyor.

31 Ocak 2017 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile Sigorta Cini mağazalarından kasko sigortası yaptıran müşterilere 20 TL, trafik sigortası yaptıranlara 20 TL ve ferdi kaza sigortası yaptıranlara ise 10 TL tutarında akaryakıt hediye ediliyor. Bu üç sigorta ürününün birlikte satın alan müşteriler ise toplamda 50 TL değerinde hediye akaryakıtın sahibi oluyor. Sigorta Cini müşterilerine özel olan kampanya ile kazanılan hediye akaryakıt çekleri tüm BP istasyonlarında kullanılabiliyor.

Trafik, Kasko ve Ferdi Kaza sigortalarından oluşan kampanya hakkında profesyonel hizmet veren lisanslı sigorta danışmanları tarafından bilgi almak ve en uygun teklifler için Sigorta Cini mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

#Sigorta, #Trafik, #Kasko, #FerdiKaza, #SigortaCini, #Akaryakıt, #Hediye, #Kampanya