Maximum Kart kampanyası kapsamında, 16 Mayıs – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı TOTAL istasyonlarından tek seferde ve farklı günde 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapanlar 25 TL MaxiPuan kazanma şansı yakalıyor.

Akaryakıt sektörünün öncü markası TOTAL, Maximum Kart ile kazandıran bir kampanya başlatıyor. Kampanya kapsamında, 16 Mayıs – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı TOTAL istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişi yapan Maximum Kart sahipleri, 25 TL MaxiPuan kazanıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Maximum Kart sahipleri, kampanya süresi boyunca “TOTAL” yazıp, boşluk bırakıp kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye, Ziraat Maximum kart sahipleri ise 4757’ye SMS göndererek kampanyaya kayıt olabilir. Kampanyadan Mercedes Card, Maximiles ve Bankamatik Kart sahipleri de yararlanabiliyor. Kampanyada kazanılan 25 TL MaxiPuan kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenerek 26 Temmuz 2016 tarihine kadar Maximum üyesi tüm TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor.

#MaximumKart, #kampanya, #TOTAL, #akaryakıt, #otogaz, #alışveriş