zipcar

Otokoç Otomotiv çatısı altında geçtiğimiz sene Türkiye’de hizmete başlayan dünyanın lider araç paylaşım markası Zipcar, İstanbul Avrupa yakasında yeni bir lokasyonunu daha hizmete açtı.

Zipcar, İstanbul’un en stratejik lokasyonlarından biri olan Levent’te bulunan Park Dedeman hizmet noktasıyla şehrin kalbi sayılabilecek iş ve alışveriş merkezi bölgesine ulaşımda kolaylık ve seçenek getiriyor. Zipcar, Park Dedeman lokasyonundaki hizmet veren araç filosundaki BMW 1.6 ve Renault Clio marka araçlar ile ulaşıma alternatif çözüm, rahatlık, hız ve konfor katıyor.

Zipcar, sistemi ile İstanbul’un yoğun temposunda yaşayan müşterilerine, şirket havuz araçlarından tasarruf etmek isteyen firmalara, araç sahibi olmayan ancak zaman zaman bir araca ihtiyaç duyan bireylere yönelik olarak araç sahipliğine alternatif sunuyor. Saatlik araç kiralama sistemi ile dünyada 9 ülkede şehir hayatına hız ve konfor katan Zipcar, şehiriçi ulaşımını kolaylaştıran küçük ve spor modellerle kullanıcıların beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Aylık 10 TL veya yıllık 75 TL karşılığında üye olunan Zipcar’da saati 13 TL’den başlayan ücretlerle araç kiralanabiliyor. Sigorta gibi ilave maliyetleri kullanıcılarına yansıtmayan Zipcar 30 km’ye kadar kullanımlarda ücretsiz yakıt imkanı sunuyor.

#SaatlikAraçKiralama, #Zipcar, #YeniLokasyon, #ParkDedeman