Yenilikçi çözümleri ile müşterilerine standartların üstünde hizmet veren, Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda yetkili satıcı ve servisi olan Avek Otomotiv, hizmet ağını genişleterek, filolara özel Volkswagen servisine başladı.

Araç satın almadan, yetkili servise kadar geniş bir sklada hizmet veren Avek Otomotiv, yenilikçi çözümleri ile müşterilerine sunduğu hizmeti bir tık daha büyütüyor. Filolara özel Volkswagen servisi, 2015 yılının son çeyreğinde Avek Otomotiv bünyesinde faaliyete başladı.

Büyüyen iş hacmini desteklemek ve güçlendirmek için var olan servis hizmetinde tüm bireysel müşterilerine hizmet sunmaya devam ederken kapasitesini büyüterek sadece filo kiralama şirketlerine ve kurumsal müşterilerine vereceği hizmeti ile Avek Otomotiv, hizmet kalitesini ve müşteri ağını genişletmeyi hedefliyor.

2005 yılından beri önde gelen markaların yetkili servisi olan Avek Otomotiv, 38 bin metrekare kapalı ve 6 bin metrekare açık alanda verdiği hizmete aylık 1.000 araç kapasiteli Volkswagen Filo Servisi’ni de ekleyerek,  alanında eğitimli ve profesyonel ekibiyle, müşterilerini memnun etmeye devam edecek.

#Avek #Otomotiv #Türkiye #Filolara #Volkswagen #VolkswagenServis #Servis #AvekOtomotiv