Citroen bayisi Otodem, aralık ayı boyunca binek modellerinde 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faize varan cazip fırsatlar sunuyor. Sıfır faiz fırsatından yararlanmak istemeyenler için de anahtar teslimde 3 bin TL’ye varan indirim yapıyor

Yılın son ayına girdiğimiz şu günlerde otomotiv şirketleri çeşitli kampanyalar düzenlemeye başladı. Bu markaların başında gelen Citroen’in Gebze Bayisi Otodem, bayiye gelen müşterilerine çeşitli fırsatlar sunuyor.

Pazarlama & CRM Sorumlusu Tuğba Ekşi, yılın en büyük kampanyasıyla ilgili olarak, “Aralık ayı süresince showroomlarımıza gelen müşterilerimize binek modellerimizde 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faize varan, ticari modellerimizde ise 25 bin TL’ye 25 ay yüzde 0 faize varan cazip fırsatlar sunuyoruz.” Dedi.

11 BİN 450 TL’YE VARAN İNDİRİM

11 bin 450 TL’ye varan indirimlerin yaşandığı kampanyaların detayları hakkında bilgi veren Ekşi, şunları söyledi:

“Citroen C4 Cactus modelinde 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faiz kredi kampanyasından yararlanmak istemeyenler için anahtar teslimde 3 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyoruz. Buna ek olarak ‘Cam Tavan’ da hediye… Kampanya dahilinde; Citroen C1, C4 Cactus, C4, C4 Picasso, yeni C4 Picasso, Grand C4 Picasso, Yeni Grand C4 Picasso modellerinde 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faizle, C-Elysee ise 20 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faiz imkanı ile satışa sunuluyor. Ticari segmentte yer alan Nemo Combi, Nemo Combi Plus ve Nemo Panelvan modellerinde ise 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0.89 faizle satış imkanı sunuyoruz. Berlingo Combi, Berlingo Panelvan Maxi modelleri de 25 bin TL’ye 25 ay yüzde 0 faizle aralık ayın sonuna kadar Citroen Otodem’de müşterilerimize sunuyoruz. İndirim miktarı Citroen C-Elysee’de 11 bin 450 TL’yi bulurken; aracın başlangıç fiyatı ise 53 bin TL.”

#Citroen, #Otodem, #aralıkayı, #Sıfırfaiz, #anahtarteslim, #indirim